Innowacje podczas konferencji „Partnerstwo dla Zdrowia” i „Asseco dla Zdrowia”

W ostatnich dniach mieliśmy przyjemność uczestniczyć i pochwalić się innowacjami w dwóch znaczących wydarzeniach branżowych. Eventy te odbyły się w przepięknym Hotelu Warszawianka i zielonym Folwarku Łochów. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi wrażeniami podczas udziału naszej firmy INFOBOX w eventach jako partnera firmy Asseco.

Innowacje na konferencjach Asseco - Hotel Warszawianka
Zdjęcie Hotelu | www.warszawianka.pl

Promocja Naszych Innowacji

Nasza obecność na tych dwóch wyjątkowych konferencjach była świetną okazją do promocji naszych najnowszych rozwiązań, które odzwierciedlają naszą dążność do usprawnienia sektora opieki zdrowotnej. Na stoisku wystawowym prezentowaliśmy System kolejkowy
Q-NSK zintegrowany z Systemem AMMS oraz system nawigacji wewnątrzbudynkowej SensoWay. Nasi eksperci byli do dyspozycji uczestników wydarzenia. W każdej chwili gotowi aby pokazać i opowiedzieć o naszych produktach. Nasze rozwiązania mogą znacząco wpłynąć na efektywność i komfort zarówno personelu medycznego, jak i pacjentów. Dużym zainteresowaniem cieszył się system nawigacji SensoWay. To system, który pozwala zagubionemu pacjentowi na odnalezienie się w szpitalu oraz wyznaczenie drogi do wybranego miejsca. Prostota obsługi aplikacji oraz integracja z systemem kolejkowym pozwalają na zredukowanie liczby potrzebnych do działania urządzeń.

Nowe Kontakty Biznesowe i Handlowe

Podczas obu konferencji mieliśmy możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych oraz odnowienia starych. Spotkania i dyskusje z przedstawicielami różnych placówek medycznych, kierownikami, dyrektorami, oraz innymi dostawcami technologii medycznych, były nie tylko inspirujące, ale także budujące podstawy do przyszłych współprac. Nasza wizja transformacji cyfrowej sektora medycznego poprzez innowacje technologiczne, cieszy się coraz większym uznaniem wśród potencjalnych partnerów i klientów. Obecność na konferencjach „Partnerstwo dla Zdrowia” i „Asseco dla Zdrowia” była wyjątkowym doświadczeniem. Pozwoliła nam nie tylko zaprezentować nasze najnowsze rozwiązania, ale także nawiązać cenne kontakty biznesowe i handlowe. Dążymy do tego, aby nasze produkty wciąż były na czele innowacji w sektorze opieki zdrowotnej i aby przyczyniać się do poprawy jakości i dostępności usług medycznych w Polsce.

Innowacje na konferencji Asseco - Zdjęcie stoiska na konferencji Asseco

Rozwijające się Produkty

Nasze produkty, takie jak System kolejkowy Q-NSK i SensoWay, ciągle się rozwijają. Dostarczamy jeszcze więcej i bardziej zaawansowanych narzędzi do obsługi pacjentów oraz zarządzania placówkami medycznymi. Nasz nacisk na integrację z Systemami HIS pozwolił na jeszcze lepszą synchronizację i komunikację między różnymi systemami medycznymi. Przekłada się to na zwiększenie efektywności oraz poprawę jakości opieki nad pacjentami.

Recepcja Folwarku Łochów
Recepcja w Folwarku Łochów | palacifolwarklochow.pl

Dziękujemy firmie Asseco za partnerstwo i wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na konferencjach. Bądźcie z nami na naszej drodze ku zdrowszemu i bardziej efektywnemu systemowi opieki zdrowotnej!