Elementy systemu kolejkowego Q-NSK

Elementy systemu kolejkowego Q-NSK to dobrze współgrające ze sobą urządzenia oraz oprogramowanie. Firma INFOBOX odpowiada za każdy element naszego rozwiązania, w rezultacie system działa jak dobrze naoliwiona maszyna.

W skład systemu wchodzą zarówno urządzenia takie jak automat biletowy, wyświetlacze oraz oprogramowanie systemu podzielone na moduły. Stworzyliśmy Oprogramowanie Q-NSK z myślą o naszych urządzeniach, dlatego też całość działa idealnie.

Automat biletowy Q-NSK DO

Automat Biletowy Q-NSK DO

Automat biletowy to kluczowe urządzenie w hierarchii całego systemu kolejkowego, wydaje bilety kolejkowe.

Dzięki smukłej obudowie wykonanej z metalu z nałożonym szkłem ochronnym spełni najbardziej restrykcyjne wymogi estetyczne i higieniczne. Wyposażyliśmy urządzenie w dotykowy monitor LCD, drukarkę termiczną i jednostkę sterującą. Korzystanie z automatu wiąże się z prostotą użytkowania – pacjent za pomocą dotyku wybiera kolejkę i otrzymuje bilet, który decyduje o jego miejscu w kolejce.

Terminal Q-NSK

Terminal stanowiskowy to urządzenie przeznaczone do przywoływania pacjentów. Wykorzystujemy go, gdy dane stanowisko nie posiada komputera lub nie możemy na nim zainstalować aplikacji przywoławczej.

Urządzenie jest montowane na dedykowanym uchwycie, dzięki czemu pozwala na swobodne korzystanie z terminala oraz nie zabiera dużo miejsca na stanowisku pracy.

Obsługujący ma do dyspozycji prostą w obsłudze aplikację przywoławczą.

Terminal Q-NSK
Bilet Q-NSK

Bilet z numerkiem

Wydruk z numerem potwierdza przyporządkowanie pacjenta do kolejki co na pewno ułatwia odnalezienie się. Oczywiście na bilecie można wydrukować dodatkowe informacje np. ilość osób oczekujących, lokalizacja gabinetu itp.

Wyświetlacz Q-NSK 10S, 15S

Wyświetlacz stanowiskowy służy do wyświetlania informacji o wezwaniu
kolejnego pacjenta do danego stanowiska, może to być okienko rejestracji/obsługi lub gabinet lekarski.

Na wyświetlaczu możemy prezentować dowolne treści graficzne w ramach wbudowanego systemu prezentacyjnego. Ze względu na lekką konstrukcję urządzenia, dopasuje się do każdego wnętrza w dowolnej konfiguracji montażu.

Proponowane rozwiązanie daje przede wszystkim przejrzystość informacji, tj. obecnie obsługiwany pacjent, kolejne osoby w kolejce,
konfigurowane treści tekstowe.

Wyświetlacz stanowiskowy Q-NSK 10S
Wyświetlacz grupowy Q-NSK 43G new

Wyświetlacz Q-NSK 32G, 43G, 55G

Wyświetlacz grupowy wyświetla informacje o aktualnym stanie kolejek oraz przewidywanym czasie oczekiwania. Urządzenie to profesjonalny monitor z ekranem LCD co zapewnia przede wszystkim przystosowanie do pracy ciągłej 24/7. Ze względu na to, że jest to monitor a nie telewizor, placówka jest zwolniona z abonamentu RTV. Wyświetlacz dostarczamy w rozmiarach od 32”. Zwykle instalujemy urządzenie miejscach oczekiwania na przywoływania – poczekalniach. Na wyświetlaczu możemy prezentować dowolne treści graficzne w ramach wbudowanego systemu prezentacyjnego.

Drukarka Q-NSK DR80

Drukarkę biletów instaluje się w punkcie rejestracji.
Jej funkcjonalność polega na wydawaniu biletu bezpośrednio z systemu
kolejkowego ze skierowaniem pod wybrany gabinet.

Urządzenie jest kompaktowe, dlatego zmieści się w każdą, nawet najmniejszą przestrzeń. Nie ma potrzeby wymiany tonera lub okresowego czyszczenia, wymagana jest jedynie wymiana papieru co sprawia, że  Drukarka jest bezsprzecznie bardzo łatwa w eksploatacji.
Dostarczana przez nas drukarka wykonana jest z łatwych do dezynfekcji materiałów.

Drukarka Q-NSK DR80
Wyświetlacz Q-NSK LED

Wyświetlacz Q-NSK LED

Wyświetlacz stanowiskowy LED służy do wyświetlania informacji o wezwaniu kolejnego klienta do danego stanowiska, może to być okienko rejestracji lub gabinet lekarski.

Jest to wariant ekonomiczny, w rezultacie pozwalający na wyświetlanie czteroznakowych numerów biletu pacjenta. Mimo że ekonomiczny to z całą pewnością informacje na wyświetlaczach LEDowych są przejrzyste i widoczne w każdym oświetleniu. Obudowa wykonana hybrydowo, gdzie tył jest metalowy, a front jest wykończony z tworzyw sztucznych.

Jako producent zapewniamy właściwy dobór rozwiązania, dopasowujemy elementy systemu optymalnie dla Klienta.
Dbamy o wysoką jakość rozwiązań technologicznych i dobranych materiałów oraz kompleksowość obsługi.