System kolejkowy w placówkach medycznych

System kolejkowy w placówkach medycznych, takich jak szpitale, przychodnie, poradnie i laboratoria, stanowi idealne rozwiązanie, które przyczynia się do usprawnienia organizacji i obsługi pacjentów. System w łatwy sposób pozwala zorganizować kolejkę do lekarza czy punktu pobrań i dzięki temu pacjenci czekają na swoją kolej krócej i wygodniej. Taka zmiana to też ułatwienie pracy personelowi medycznemu.

Nasza firma ma zaszczyt współpracować z renomowanymi partnerami, w tym m.in. Asseco i Kamsoft, co pozwoliło nam na doskonalenie naszego systemu kolejkowego, który skutecznie współpracuje z istniejącymi systemami medycznymi w placówkach w całej Polsce. Dzięki temu jeszcze bardziej skracamy czas potrzebny na obsługę pacjenta.

Lekarka

Placówki medyczne co raz częściej zwracają się w stronę nowych technologii takich jak system kolejkowy. Transformacja cyfrowa to długi proces, który z nami może stać się trochę łatwiejszy. Sami jesteśmy pacjentami, korzystamy z przychodni czy szpitali dlatego też stworzyliśmy rozwiązanie dedykowane sektorowi medycznemu.
Nasza droga do perfekcji trwa już od 2008 roku, kiedy to rozpoczęliśmy tworzenie i rozwijanie naszego systemu. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć elastyczne narzędzie, które możemy dostosować do unikalnych potrzeb każdego klienta. Priorytetem jest dla nas prostota i intuicyjność obsługi, dlatego też nasz produkt został zaprojektowany w sposób, który pozwala personelowi medycznemu oraz pacjentom na bezproblemowe korzystanie z niego.

Co istotne, nasz System Kolejkowy Q-NSK został zaprojektowany z myślą o wsparciu osób o szczególnych potrzebach. Dążymy do tego, aby wszyscy, bez względu na indywidualne wymagania, mogli komfortowo korzystać z usług medycznych. Wszystkie elementy systemu zostały zaprojektowane tak, aby każdy pacjent miał równe szanse na skorzystanie z ułatwień, które system kolejkowy zapewnia.

Zapraszamy do zgłębienia szczegółów i odkrycia, jak nasze rozwiązanie może przyczynić się do jeszcze lepszej organizacji i obsługi w placówkach medycznych. Dowiedz się więcej.

Dlaczego system kolejkowy jest potrzebny?

Atrakcyjne rozwiązanie dla sektora medycznego – służba zdrowia może działać efektywniej, stosując atrakcyjną metodę przyjmowania pacjentów.

Dbanie o Pacjenta – nie będzie czuł się zagubiony czekając na swoją kolej. Wystarczy jedno spojrzenie na wyświetlacz i w ten sposób pacjent wie który jest w kolejce.

Usprawnienie pracy lekarzy i personelu dzięki dynamicznemu i uporządkowanemu
 przepływowi pacjentów. Najistotniejsze, że pacjent wie, kiedy i gdzie ma się zgłosić.

Funkcje systemu w sektorze medycznym

Wśród funkcji systemu znajdują się:

  • Prosta i intuicyjna obsługa aplikacji przywoławczej
  • Integracja z systemem medycznym szpitala
  • Możliwość wydrukowania biletu również na stanowisku rejestracji
  • Przenoszenie pacjentów między gabinetami
  • Obsługa medycyny pracy
  • Obsługa pacjentów z pierwszeństwem np. kobieta w ciąży
  • Głośna i wyraźna zapowiedź głosowa
  • Dostępność dla osób niepełnosprawnych
  • Oraz wiele więcej [kliknij tutaj, aby zobaczyć]
System kolejkowy - laptop z terminalem

Zalety naszego systemu

Intuicyjne i proste rozwiązanie

Minimalizacja czasu potrzebna na obsługę systemu

Generowanie raportów o operacjach i przepływie pacjentów

Automatyczne wyłączanie systemu o wybranej porze

System pracuje w bezpiecznej podsieci, odseparowanej od sieci klienta

Podniesienie standardów leczenia pacjentów