System kolejkowy w placówkach publicznych

System kolejkowy w sektorze publicznym stanowi wyjątkowe rozwiązanie, doskonale odpowiadające potrzebom Urzędów pracy, Urzędów miasta, wydziałów komunikacji, Starostw Powiatowych oraz Urzędów pocztowych. Q-NSK, nasze cenione narzędzie w obszarze sektora publicznego, jest niezastąpione w kwestii podnoszenia efektywności oraz usprawniania procesów przyjmowania i obsługi klientów. System kolejkowy umożliwia kontrolowane zarządzanie ruchem interesantów, co w znaczący sposób przyczynia się do poprawy wizerunku placówki jako nowoczesnego miejsca, wykorzystującego innowacyjne technologie.

Co raz więcej placówek administracji publicznej wprowadza w życie nowoczesne technologie. Transformacja cyfrowa jest nieunikniona, to długi proces ale z nami może stać się łatwiejszy. Dbamy o to, żeby nasz system kolejkowy spełniał najwyższe standardy i oczekiwania klientów.

Urzędnik

Nasza pasja w tworzeniu i rozwijaniu systemu kolejkowego trwa już od 2008 roku, a wynikające z tego doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie rozwiązania o elastycznym charakterze, gotowego do adaptacji do unikalnych potrzeb każdego klienta. Priorytetem w procesie projektowania była prostota i intuicyjność obsługi, dzięki czemu nasi klienci mogą z łatwością korzystać z naszego systemu. Sami jesteśmy interesantami w urzędach czy starostwach i dzięki temu wiemy jakie są oczekiwania klientów. Rezerwacja terminów w placówce przez Internet z wykorzystaniem naszego systemu przez Internet jest banalnie prosta tak jak korzystanie z systemu na miejscu.

Niezwykle istotnym aspektem jest również fakt, że System Kolejkowy Q-NSK został starannie dostosowany do potrzeb osób o szczególnych wymaganiach. Nasza firma dąży do zapewnienia, każdemu klientowi, niezależnie od jego indywidualnych potrzeb, by mógł korzystać z usług publicznych komfortowo i bez przeszkód. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszym rozwiązaniem, które nie tylko podnosi jakość obsługi, ale również pozytywnie wpływa na cały wizerunek placówek publicznych jako nowoczesnych i dostosowanych do wymogów współczesności. Dowiedz się więcej.

Dlaczego system kolejkowy jest potrzebny?

Atrakcyjne rozwiązanie dla sektora publicznego – placówka może działać efektywniej, stosując atrakcyjną metodę przyjmowania klientów.

Dbanie o klienta – nie będzie czuł się zagubiony czekając na swoją kolej. Wystarczy jedno spojrzenie na wyświetlacz i w ten sposób klient wie który jest w kolejce.

Usprawnienie pracy personelu dzięki dynamicznemu
i uporządkowanemu przepływowi klientów. Najistotniejsze, że klient wie, kiedy gdzie ma się zgłosić.

Funkcje systemu w sektorze publicznym

Wśród funkcji systemu znajdują się:

  • Prosta i intuicyjna obsługa aplikacji przywoławczej
  • Możliwość rezerwacji terminów przez Internet
  • Przenoszenie klientów między kolejkami
  • Bilet elektroniczny bez potrzeby instalacji aplikacji na telefonie
  • Obsługa klientów z pierwszeństwem np. kobieta w ciąży
  • Głośna i wyraźna zapowiedź głosowa
  • Dostępność dla osób niepełnosprawnych
  • Oraz wiele więcej [kliknij tutaj, aby zobaczyć]
System kolejkowy - laptop z terminalem

Zalety naszego systemu

Intuicyjne i proste rozwiązanie

Minimalizacja czasu potrzebna na obsługę systemu

Generowanie raportów o operacjach i przepływie klientów

Automatyczne wyłączanie systemu o wybranej porze

System pracuje w bezpiecznej podsieci, odseparowanej od sieci klienta

Podniesienie standardów obsługi klienta