Aktualności

 • Flagi języków: UK, UKR, PL

  System Kolejkowy – wielojęzyczność

  Mimo wyznaczonych na świecie granic, jedyną barierą między dwojgiem ludzi nie jest granica państwa a znajomość języka którym się posługują.

  Czytaj dalej…


 • Logo Programu Dostępność Plus

  Dostępność Plus – dbamy o osoby ze szczególnymi potrzebami

  Zawsze staraliśmy się, aby nasz system kolejkowy dostępny był dla wszystkich. Dbaliśmy o to, żeby osoby mniej techniczne, starsze lub te ze szczególnymi potrzebami mogły korzystać z naszych rozwiązań z łatwością.

  Czytaj dalej…


 • Przydatny system kolejkowy

  Jak przydatny jest system kolejkowy

  Jak przydatny jest system kolejkowy? Systemy kolejkowe nadal nie są oczywistym wyborem kiedy chodzi o usprawnienie pracy placówki. Obojętnie czy jest to szpital, urząd miasta, starostwo powiatowe czy przychodnia, w każdej z tych instytucji taka inwestycja pomoże poprawić jakość obsługi klienta.

  Czytaj dalej…


 • podgląd wyświetlacza digital signage

  Digital Signage i system kolejkowy

  System DINE – Digital Signage to nasz produkt służący do zarządzania treścią na wyświetlaczach. Firma INFOBOX stworzyła i rozwija system od samego początku. Nie inaczej jest z naszym systemem kolejkowym Q-NSK. Ważną cechą tych produktów jest prostota administrowania. Wystarczy że przeprowadzimy krótkie szkolenie administratorów i każdy z nich jest w stanie z łatwością zarządzać obydwoma systemami.

  Czytaj dalej…


 • Automat biletowy w poradni - kolejne wdrożenia systemu

  System kolejkowy w Bydgoszczy, Bielsku-Białej i Bochni – kolejne wdrożenia

  Ciężko pracujemy i stale powiększamy listę realizacji. Nie osiadamy na laurach bo przed nami jeszcze niewątpliwie sporo wyzwań w tym dobiegającym końca roku. Kolejne wdrożenia systemu kolejkowego za nami a w planach jeszcze więcej, w związku z tym nie odpoczywamy i szykujemy się na kolejne wyzwania.

  Czytaj dalej…


 • system kolejkowy w urzędzie obsługiwany przez telefon

  System kolejkowy w urzędzie lub starostwie

  System kolejkowy w urzędzie miasta, skarbowym lub starostwie to duży krok w kierunku zwiększenia wydajności pracy placówki. Jeśli placówka umożliwia zarezerwowanie wizyty z poziomu komputera lub telefonu, w znacznym stopniu ułatwia to planowanie przyjęć interesantów. Już parę dni wcześniej wiemy ilu klientów i z jakimi sprawami zjawi się w urzędzie.

  Czytaj dalej…


 • System kolejkowy w szpitalu, wyświetlacz

  System kolejkowy w szpitalu

  Co raz częściej udając się do poradni, mamy okazję zobaczyć system kolejkowy działający w szpitalu. Elektroniczne systemy kolejkowe stają się co raz bardziej popularne w różnych placówkach, w poradniach, przychodniach  czy laboratoriach. Dzieje się tak dlatego, że zarówno personel jak i pacjenci chcą przyspieszyć obsługę i skrócić pobyt w szpitalu.

  Czytaj dalej…