Aktualności

 • Podsumowanie roku - checklista

  Podsumowanie 2022 roku

  Przyszedł czas na podsumowania. Rok 2022 był dla naszej firmy bardzo udany. Zaczęliśmy rok paroma małymi wdrożeniami, a skończyliśmy kilkoma wielkimi projektami. Nie tylko udało nam się zaimplementować integrację systemu kolejkowego Q-NSK z kolejnymi systemami medycznymi, ale też udało nam się wdrożyć system kolejkowy z nową integracją. . Dzięki temu nasz produkt rośnie w siłę! Rozwijamy system, więc trafiamy do jeszcze większej ilości szpitali, poradni i przychodni. Placówki medyczne w całej Polsce korzystają z rozwiązań wielu producentów systemów medycznych, dlatego naszym celem jest współpraca z jak największą ich ilością.

  Czytaj dalej…


 • Wyświetlacz kolejkowy - czy potrzebny?

  Wyświetlacz kolejkowy – informacje i porady

  Wyświetlacz kolejkowy to integralny element systemu kolejkowego. To właśnie te urządzenia pełnią funkcję informacyjną, pomagają odnaleźć się w kolejce i mogą wspierać osoby o szczególnych potrzebach. Wśród wielu typów monitorów kolejkowych są takie, których działanie ogranicza się do wyświetlania informacji o kolejce i takie które, poza tym wyświetlać mogą różnego typu multimedia, informacje i wiadomości nie tracąc przy tym najważniejszej funkcjonalności.

  Czytaj dalej…


 • Czekający człowiek

  Dla kogo system kolejkowy?

  Wydawałoby się, że jest to system informatyczny dla dużych urzędów czy szpitali, ale wcale tak nie jest. Dla kogo więc jest system kolejkowy? Prawda jest taka, że rozwiązanie w formie elektronicznego zarządzania ruchem klientów sprawdzi się we wszystkich miejscach w których interesanci czekają w długich kolejkach.

  Czytaj dalej…


 • Flagi języków: UK, UKR, PL

  System Kolejkowy – wielojęzyczność

  Mimo wyznaczonych na świecie granic, jedyną barierą między dwojgiem ludzi nie jest granica państwa a znajomość języka którym się posługują.

  Czytaj dalej…


 • Logo Programu Dostępność Plus

  Dostępność Plus – dbamy o osoby ze szczególnymi potrzebami

  Zawsze staraliśmy się, aby nasz system kolejkowy dostępny był dla wszystkich. Dbaliśmy o to, żeby osoby mniej techniczne, starsze lub te ze szczególnymi potrzebami mogły korzystać z naszych rozwiązań z łatwością.

  Czytaj dalej…


 • Przydatny system kolejkowy

  Jak przydatny jest system kolejkowy

  Jak przydatny jest system kolejkowy? Systemy kolejkowe nadal nie są oczywistym wyborem kiedy chodzi o usprawnienie pracy placówki. Obojętnie czy jest to szpital, urząd miasta, starostwo powiatowe czy przychodnia, w każdej z tych instytucji taka inwestycja pomoże poprawić jakość obsługi klienta.

  Czytaj dalej…


 • podgląd wyświetlacza digital signage

  Digital Signage i system kolejkowy

  System DINE – Digital Signage to nasz produkt służący do zarządzania treścią na wyświetlaczach. Firma INFOBOX stworzyła i rozwija system od samego początku. Nie inaczej jest z naszym systemem kolejkowym Q-NSK. Ważną cechą tych produktów jest prostota administrowania. Wystarczy że przeprowadzimy krótkie szkolenie administratorów i każdy z nich jest w stanie z łatwością zarządzać obydwoma systemami.

  Czytaj dalej…