Aktualności

 • Kolejne Realizacje systemu kolejkowego

  Kolejne Realizacje systemu kolejkowego

  Z miesiąca na miesiąc, z roku na rok nasz system kolejkowy Q-NSK można znaleźć w co raz większej ilości placówek. We wcześniejszym jak i obecnym kwartale stawiliśmy czoła kolejnym wyzwaniom i zrealizowaliśmy wiele wdrożeń. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za zaufanie i polecanie.

  Czytaj dalej…


 • Automat Biletowy na targach Salmed

  Automat Biletowy na targach Salmed

  W dniach 19-21 marca 2024 roku Poznań stał się areną dla światowego wydarzenia medycznego. Odbyły się wtedy Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED 2024. Międzynarodowe Targi Poznańskie gościły wiele firm i startupów w tym też naszą firmę.

  Czytaj dalej…


 • Zalety i wady systemów kolejkowych w obsłudze klienta

  Zalety i wady systemów kolejkowych w obsłudze klienta

  W dynamicznie rozwijającym się świecie biznesu, gdzie liczy się czas i wydajność, efektywne i sprawdzone systemy kolejkowe stały się nieodłącznym elementem obsługi klienta. Elektroniczny system obsługi klienta oraz łatwa obsługa rezerwacji to kluczowe aspekty, które wspierają zarówno klientów, jak i przedsiębiorstwa. Jednak, jak każde rozwiązanie, instalacje te mają swoje zalety i wady.

  Czytaj dalej…


 • Efektywność systemów kolejkowych w przychodniach

  Efektywność systemów kolejkowych w przychodniach

  W obecnych czasach oczekiwanie w kolejce do lekarza lub na inne usługi medyczne w przychodniach może być wyzwaniem zarówno dla pacjentów, jak i personelu. Wprowadzenie rozwiązania, jakim jest system kolejkowy, stało się kluczowym rozwiązaniem, które znacząco wpływa na poprawę efektywności obsługi i zadowolenie pacjentów. Elektroniczne kolejkomaty są integralną częścią nowoczesnej obsługi klienta w placówkach medycznych.

  Czytaj dalej…


 • Innowacje podczas konferencji „Partnerstwo dla Zdrowia” i „Asseco dla Zdrowia”

  Innowacje podczas konferencji „Partnerstwo dla Zdrowia” i „Asseco dla Zdrowia”

  W ostatnich dniach mieliśmy przyjemność uczestniczyć i pochwalić się innowacjami w dwóch znaczących wydarzeniach branżowych, które odbyły się w pięknych miejscach Polski. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi wrażeniami podczas udziału naszej firmy INFOBOX w eventach jako partnera firmy Asseco.

  Czytaj dalej…