System kolejkowy w szpitalu

Co raz częściej udając się do poradni, mamy okazję zobaczyć system kolejkowy działający w szpitalu. Elektroniczne systemy kolejkowe stają się co raz bardziej popularne w różnych placówkach, w poradniach, przychodniach  czy laboratoriach. Dzieje się tak dlatego, że zarówno personel jak i pacjenci chcą przyspieszyć obsługę i skrócić pobyt w szpitalu.

Oczywiste jest, że my jako pacjent nie mamy ochoty czekać w kolejce do rejestracji kiedy mamy już wcześniej umówioną wizytę. Wydaje się to absurdalne, a jednak w wielu przypadkach prawdziwe. Wtedy właśnie przydatny staje się system kolejkowy w szpitalu. Podchodzimy do automatu biletowego a dzięki integracji z systemem medycznym, sprawdzamy na automacie czy mamy dziś umówioną wizytę. Następnie drukujemy bilet bezpośrednio do lekarza, pomijając stanie w kolejce do rejestracji. Proste? Oczywiście, że tak. Skraca to czas pobytu w szpitalu, poradni czy przychodni ale również odciąża personel tych placówek.

Integracja z HIS

Dzięki integracji z takimi systemami jak AMMS czy KS-SOMED jesteśmy w stanie dostarczyć nasz system kolejkowy w wielu placówkach medycznych które pracują na wyżej wymienionym oprogramowaniu. Zobacz funkcje systemu Q-NSK w sektorze medycznym.

system kolejkowy w szpitalu