System kolejkowy w urzędzie lub starostwie

system kolejkowy w urzędzie obsługiwany przez telefon

System kolejkowy w Urzędzie

System kolejkowy w urzędzie miasta, skarbowym lub starostwie to duży krok w kierunku zwiększenia wydajności pracy placówki. Jeśli placówka umożliwia zarezerwowanie wizyty z poziomu komputera lub telefonu, w znacznym stopniu ułatwia to planowanie przyjęć interesantów. Już parę dni wcześniej wiemy ilu klientów i z jakimi sprawami zjawi się w urzędzie.

Urzędnicy wcześniej mogą się przygotować do obsługi interesanta, posiadając takie informacje jak rodzaj sprawy do załatwienia, dane osobowe, numer VIN pojazdu i inne jeszcze przed wizytą klienta. Przyspieszy to pracę pracownika co za tym idzie możliwe będzie obsłużenie większej ilości klientów. Tym właśnie jest wydajność.

Ułatwienie dla interesantów

Zamiast przychodzić do urzędu lub starostwa i stać w kolejce, wystarczy wybrać sprawę i zarezerwować wizytę przez moduł rezerwacji internetowej. Następnie przychodzimy do placówki, potwierdzamy przybycie, pobieramy bilet z automatu biletowego i czekamy na wezwanie. Szybkie proste i przyjemne.

Moduł rejestracji internetowej zintegrowany jest z menadżerem rezerwacji, co pozwala na szybkie wysłanie wiadomości o zmianie terminu, o niezbędnych dokumentach czy na anulowanie wizyty wybranego interesanta.

System kolejkowy sprawnie i skutecznie działa na przykład w urzędzie we Wrocławiu, czy Toruniu.

Digital Signage jako część systemu

System kolejkowy Q-NSK to nie tylko kolejki, bilety i wizyty. W skład systemu Q-NSK wchodzi również system DINE. Jest to oprogramowanie pozwalające na wyświetlanie wszelkiej treści. Dzięki temu nie pokazujemy tylko miejsca w kolejce lub wzywanego numeru a możemy wyświetlić ważne informacje, reklamę, wiadomości czy materiały promocyjne.