System kolejkowy w Bydgoszczy, Bielsku-Białej i Bochni – kolejne wdrożenia

Kolejne wdrożenia, trzy razy B

Ciężko pracujemy i stale powiększamy listę realizacji. Nie osiadamy na laurach bo przed nami jeszcze niewątpliwie sporo wyzwań w tym dobiegającym końca roku. Kolejne wdrożenia systemu kolejkowego za nami a w planach jeszcze więcej, w związku z tym nie odpoczywamy i szykujemy się na kolejne wyzwania. W ostatnim czasie pomyślnie uruchomiliśmy system kolejkowy w Bielsku-Białej, Bochni oraz Bydgoszczy. Każdą z tych placówek wyposażyliśmy w automaty biletowe, wyświetlacze, drukarki nabiurkowe i aplikacje przywoławcze. Z każdego gabinetu obsługiwanego przez system możliwe jest w łatwy sposób przywołanie wybranej osoby. Sygnalizowane jest to na wyświetlaczu umieszczonym przy gabinecie oraz przez zapowiedź głosową.

Warto wspomnieć, że każda z wyżej wspomnianych placówek obsługiwana jest przez system medyczny firmy Asseco AMMS a nasz system kolejkowy został z nim zintegrowany. To już nasze kolejne wdrożenia systemu z integracją z systemami medycznymi! Dla placówek Oznacza to rozładowanie kolejek do rejestracji, co za tym idzie przyspieszenie obsługi pacjentów.

Automat biletowy w poradni - kolejne wdrożenia systemu

Wdrożenia systemu w całej Polsce

Nasz system kolejkowy można znaleźć w całej Polsce, skontaktuj się z nami i dołącz dziesiątek zadowolonych placówek. To nie tylko inwestycja w pacjenta ale też w personel w związku z tym warto się zastanowić. System taki odciąża personel oraz przyspiesza jego pracę. Nasze rozwiązanie to rozbudowany kolejkomat/system kolejkowy, który spełnia oczekiwania każdego klienta. Gdyby jednak brakowało nam czegoś to chętnie dostosowujemy się do potrzeb placówki. Jeżeli zastanawiasz się nad podobnym rozwiązaniem u siebie, napisz do nas a na pewno odpowiemy. Chętnie przyjedziemy i doradzimy jak nasze rozwiązanie dopasować do Twoich potrzeb.

Wyświetlacze gabinetowe w poradni - Realizacja w Bydgoszczy
Wyświetlacze systemu kolejkowego w szpitalu