Digital Signage i system kolejkowy

System kolejkowy i film promocyjny na jednym wyświetlaczu

Digital Signage i System Kolejkowy

System DINE – Digital Signage to nasz produkt służący do zarządzania treścią na wyświetlaczach. Firma INFOBOX stworzyła i rozwija system od samego początku. Nie inaczej jest z naszym systemem kolejkowym Q-NSK. Ważną cechą tych produktów jest prostota administrowania. Wystarczy że przeprowadzimy krótkie szkolenie administratorów i każdy z nich jest w stanie z łatwością zarządzać obydwoma systemami.

Wyświetlacze to integralna część systemu

Elementy systemu kolejkowego wyświetlane są na monitorach a przedstawione informacje o kolejkach czy szablony możemy dowolnie zmieniać. A co jeśli system kolejkowy to nie jedyna rzecz jaką chcemy wyświetlić? Z pomocą przychodzi zintegrowany z „kolejkomatem” system DINE – Digital Signage. Za pomocą tego narzędzia możemy w pełni zarządzać tym co aktualnie wyświetlane jest na wyświetlaczu. Kolejki, prezentacje multimedialne, filmy, paski informacyjne czy podzielenie ekranu na dwa i więcej stref? Wystarczy zalogować się do Panelu Administracyjnego i skonfigurować treści wyświetlane na urządzeniu. Dodatkowo możliwe jest również wyłączanie i włączanie urządzeń o wybranych godzinach i dniach.

Dzięki połączeniu tych dwóch systemów ułatwiliśmy obsługę i zarządzanie całym ekosystemem. Jeśli nadal zastanawiasz się czy nasze rozwiązanie spełni Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami już dziś! Na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości.