Jak przydatny jest system kolejkowy

System kolejkowy nie jest standardem mimo że jest przydatny

Jak przydatny jest system kolejkowy? Systemy kolejkowe nadal nie są oczywistym wyborem kiedy chodzi o usprawnienie pracy placówki. Obojętnie czy jest to szpital, urząd miasta, starostwo powiatowe czy przychodnia, w każdej z tych instytucji taka inwestycja pomoże poprawić jakość obsługi klienta. Tylko w ostatnim roku placówki w całej Polsce korzystające z systemu kolejkowego Q-NSK obsłużyły za jego pomocą ponad MILION klientów. Liczba ta jest z pewnością jeszcze większa biorąc pod uwagę systemy kolejkowe konkurencji.

Z całą pewnością przyczyniła się do tego aktualna sytuacja na świecie. Szpitale czy urzędy co raz częściej starają się wyeliminować liczbę osób czekających w długich kolejkach, bez wątpienia pomoże w tym „kolejkomat”.

Przydatny system kolejkowy

System kolejkowy jest przydatny

Umawianie się do lekarza, przyjście do poradni i stanie w kolejce do rejestracji to nadal codzienny widok w wielu przychodniach. Nasze rozwiązanie pomoże rozwiązać ten problem przez integrację z systemami medycznymi np. AMMS. Pozwala pacjentowi pominąć kolejki do rejestracji i udać się bezpośrednio na wizytę. W przypadku urzędów, równie problematyczne było dodzwonienie się w celu umówienia sprawy, czy czekanie w kolejce przed okienkiem lub pokojem. Rejestracja Internetowa jako element systemu kolejkowego pozwala na umówienie wizyty bez konieczności dzwonienia.

Dobrym przykładem na to, że systemy kolejkowe powinny powoli być nieodłącznym elementem wielu instytucji jest choćby post umieszczony na Facebooku przez Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Warto spróbować

Jeżeli uważasz, że i twoja placówka potrzebuje takiego rozwiązania a prawdopodobnie potrzebuje, to nie bój się z nami skontaktować. To nic nie kosztuje a możesz dowiedzieć się jakie rozwiązania pomogą przyspieszyć pracę Twojej placówki, zmniejszyć ilość osób oczekujących w kolejce i sprawić, że klienci będą zadowoleni ze świadczonych usług.

Wystarczy umówić się z nami na niezobowiązującą prezentację a my przyjedziemy i podzielimy się naszym doświadczeniem i doradzimy.