Dostępność Plus – dbamy o osoby ze szczególnymi potrzebami

Zawsze staraliśmy się, aby nasz system kolejkowy dostępny był dla wszystkich. Dbaliśmy o to, żeby osoby mniej techniczne, starsze lub te ze szczególnymi potrzebami mogły korzystać z naszych rozwiązań z łatwością. Teraz kiedy uruchomiony został program Dostępność Plus, placówki medyczne mogą starać się o dofinansowania, które przeznaczyć można między innymi na system kolejkowy który nie tylko ułatwi wizytę pacjentom niepełnosprawnym, ale też wszystkim innym.

Uważamy, że Dostępność Plus to naprawdę fantastyczna inicjatywa. Dzięki temu nie tylko nasz system, ale też inne rozwiązania zaczną wspierać wszystkich tych którzy mieli trudności z jego obsługą a placówki medyczne dzięki temu staną się otwarte dla każdego pacjenta!

Logo Programu Dostępność Plus
Logo programu Dostępność Plus

System kolejkowy a dostępność plus

System kolejkowy to system, który z założenia ułatwia wizyty pacjentów w placówkach medycznych. Nasz system ułatwia go wszystkim pacjentom. Zadbaliśmy o to, aby wyświetlacze kolejkowe działały w trybie kontrastowym. Funkcjonalność ta pozwala na wygodne czytanie informacji i komunikatów osobom niedowidzącym. Dla osób niewidomych komunikaty te czytane są przez lektora. Nasz automat biletowy również wyświetla informacje w trybie kontrastowym a korzystanie z niego możliwe jest w wielu językach. Warto wspomnieć, że urządzenie umożliwia wezwanie pomocy w razie problemów w jego obsłudze.

Te i inne rozwiązania staramy się implementować i ulepszać by życie stało się łatwiejsze. Jeżeli jesteś zainteresowany systemem kolejkowym, to zachęcamy do kontaktu. Po rozmowie lub niezobowiązującym spotkaniu przygotujemy spersonalizowaną ofertę dla Twojej placówki.