Kongres wyzwań zdrowotnych

Jesteśmy wiodącym dostawcą systemów kolejkowych dla sektora medycznego w Polsce. W ostatnim czasie przygotowywaliśmy się do aktywnego udziału w ważnym dla branży medycznej wydarzeniu. Kongres Wyzwań Zdrowotnych, który odbył się w MCK w Katowicach. Spotkanie to stanowiło doskonałą okazję dla nas oraz przedstawicieli branży medycznej do nawiązania kontaktów handlowych. Udało nam się również wymienić doświadczenia w zakresie nowych technologii i rozwiązań w dziedzinie zdrowia.

Kongres wyzwań zdrowotnych

Od lat współpracujemy z wieloma placówkami medycznymi, dostarczając im zaawansowane systemy kolejkowe i narzędzia do analizy danych. W trakcie Kongresu Wyzwań Zdrowotnych skupiliśmy się przede wszystkim na nawiązaniu i odnowieniu kontaktów handlowych z istniejącymi partnerami biznesowymi oraz pozyskaniu nowych . Stoisko firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników kongresu. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z naszą ofertą oraz porozmawiać z przedstawicielami firmy.

Kongres wyzwań zdrowotnych

prezentacja produktów

Jednym z punktów programu Kongresu Wyzwań Zdrowotnych była prezentacja produktów i usług związanych z medycyną. Na swoim stoisku zaprezentowaliśmy swoją najnowszą ofertę, system Sensoway – system naprowadzania wewnątrzbudynkowego, który jest dedykowany dla sektora medycznego. System kolejkowy Q-NSK w połączeniu z Sensoway to narzędzie dzięki któremu , pacjenci mogą uzyskać szybszy dostęp do porad lekarskich i badań diagnostycznych. Natomast personel medyczny może skuteczniej zarządzać swoim czasem i świadczyć usługi medyczne w sposób bardziej efektywny.

Kongres Wyzwań Zdrowotnych to nie tylko miejsce wymiany doświadczeń i prezentacji najnowszych rozwiązań w dziedzinie medycyny. To także doskonała okazja do nawiązania kontaktów handlowych i budowania relacji biznesowych. Biorąc czynny udział w tym wydarzeniu, umocniliśmy swoje relacje z partnerami biznesowymi i pozyskaliśmy nowe.

Jakie rozwiązanie wybrać?

Zostań naszym klientem, sprawdź nasz system kolejkowy. Wystarczy się z nami skontaktować i umówić się na spotkanie. To nic nie kosztuje a na pewno pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc w podjęciu decyzji. Zapraszamy do kontaktu.