Podsumowanie 2022 roku

Przyszedł czas na podsumowania. Rok 2022 był dla naszej firmy bardzo udany. Zaczęliśmy rok paroma małymi wdrożeniami, a skończyliśmy kilkoma wielkimi projektami. Nie tylko udało nam się zaimplementować integrację systemu kolejkowego Q-NSK z kolejnymi systemami medycznymi, ale też udało nam się wdrożyć system kolejkowy z nową integracją. Dzięki temu nasz produkt rośnie w siłę! Rozwijamy system, więc trafiamy do jeszcze większej ilości szpitali, poradni i przychodni. Placówki medyczne w całej Polsce korzystają z rozwiązań wielu producentów systemów medycznych, dlatego naszym celem jest współpraca z jak największą ich ilością.

z roku na rok się rozwijamy

W ubiegłym roku pozyskaliśmy kilkudziesięciu nowych klientów i udało nam się odnowić parę kontaktów. Rozbudowaliśmy parę projektów sprzed nawet kilku lat o kolejne urządzenia. Nie zabrakło też rozbudowy systemów w placówkach o całkiem nowe, przydatne funkcjonalności.

Podsumowanie roku - checklista

podsumowanie roku

Zjeździliśmy całą Polskę, dostarczając system kolejkowy w kilkudziesięciu placówkach. Dzięki firmie Asseco, nawiązaliśmy nowe kontakty i zdobyliśmy nowych klientów

Wiele się działo i wiele będzie się jeszcze dziać. Podsumowanie roku to coś na co zawsze czekamy. Przed nami kolejne duże projekty, więcej obsłużonych klientów w systemie kolejkowym i nowe wyzwania.

Automat biletowy w urzędzie

Jakie rozwiązanie wybrać?

Zostań naszym klientem, sprawdź nasz system kolejkowy. Wystarczy się z nami skontaktować i umówić się na spotkanie. To nic nie kosztuje a na pewno pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc w podjęciu decyzji. Zapraszamy do kontaktu.