Automat Biletowy na targach Salmed

Automat biletowy na targach

W dniach 19-21 marca 2024 roku Poznań stał się areną dla światowego wydarzenia medycznego. Odbyły się wtedy Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED 2024. Międzynarodowe Targi Poznańskie gościły wiele firm i startupów w tym też naszą firmę. Mieliśmy przyjemność być częścią tego znaczącego wydarzenia, prezentując nowy Automat Biletowy z ekosystemu systemu kolejkowego Q-NSK.

Automat Biletowy na Targach Salmed

Automat Biletowy IBQ19, bo to urządzenie miało swoją premierę, jest w pełni dostosowany do obsługi przez osoby z niepełnosprawnościami. Możliwość montażu na stopie, ścianie lub postawienia na ladzie sprawia, że jest to rozwiązanie niezwykle wszechstronne i przyjazne dla użytkowników. Nie mogliśmy być bardziej podekscytowani zainteresowaniem, jakim cieszyło się nasze stoisko. Spotkania z profesjonalistami z branży medycznej oraz z potencjalnymi klientami, sprawiły że uczestnictwo w tym wydarzeniu było dla nas owocne.

Jesteśmy dumni z możliwości uczestniczenia w tak znaczących wydarzeniach i z nadzieją czekamy na kolejne okazje do prezentacji naszych innowacyjnych rozwiązań. Zaprezentowany przez nas Automat Biletowy na Targach SALMED to jedno z wielu urządzeń systemu kolejkowego w naszej ofercie.