Kolejne realizacje Systemu Kolejkowego Q-NSK

Realizacje systemu kolejkowego - Katowice Szpital

Z miesiąca na miesiąc, z roku na rok realizacje systemu kolejkowego Q-NSK można znaleźć w co raz większej ilości placówek. We wcześniejszym jak i obecnym kwartale stawiliśmy czoła kolejnym wyzwaniom i zrealizowaliśmy wiele wdrożeń. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za zaufanie i polecanie. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasz system spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających placówek a jego obsługa była łatwa i bezawaryjna.

System kolejkowy w Poznaniu

W jednej z większych przychodni lekarskich w stolicy wielkopolski zrealizowaliśmy system kolejkowy w obszarach poradni specjalistycznych oraz POZ. Jest to standardowy system pracujący w placówce medycznej zintegrowany z działającym tam systemem medycznym. Dzięki wdrożeniu takiego rozwiązania, pacjenci bez konieczności wizyty w rejestracji mogą udać się z biletem bezpośrednio pod wskazany na bilecie gabinet lekarski.

Województwo Mazowieckie

Kolejny klient w Województwie Mazowieckim obdarzył nas zaufaniem mimo wcześniejszych złych doświadczeń z systemami kolejkowymi. Mieliśmy przyjemność dostarczyć nasze rozwiązanie do przychodni lekarskiej która opiekuje się ogromną ilością pacjentów każdego dnia. Q-NSK okazało się strzałem w dziesiątkę. W ciągu paru tygodni system obsłużył ponad 20 tysięcy pacjentów.

Realizacje systemu kolejkowego w całej Polsce

Poza wyżej wspomnianymi realizacjami, możemy pochwalić się wieloma innymi również na wschodzie, północy i południu Polski. Wdrożyliśmy nie tylko całkiem nowe systemy ale również rozbudowaliśmy istniejące instalacje o kolejne obszary, poradnie i piętra. Cieszymy się, że nasi klienci wracają do nas z pozytywnymi opiniami i realizują z nami kolejne inwestycje.

Mamy za sobą również instalację naszego najnowszego urządzenia z ekosystemu Q-NSK. Młodszy i mniejszy brat Automatu biletowego został uruchomiony w punkcie pobrań. Kolejkomat ten świetnie sprawdza się tam gdzie miejsce jest ograniczone. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi i nowoczesnemu designowi świetnie wygląda na ścianie a co najważniejsze jest w pełni funkcjonalny.

Nowoczesny Elektroniczny System Obsługi Kolejek Q-NSK to przyszłość, który usprawnia procesy obsługi klienta i zwiększa efektywność placówek. Dzięki temu pacjenci czekają krócej, a personel może skupić się na profesjonalnej obsłudze. Jeśli Twoja firma lub placówka potrzebuje rozwiązania, które zoptymalizuje zarządzanie kolejkami, warto zainteresować się systemem Q-NSK od INFOBOX. Zapraszamy do kontaktu.