Dla kogo system kolejkowy?

System Kolejkowy to narzędzie, które porządkuje przepływ klientów w kolejkach, pozwala na wzywanie do obsługi
i rezerwację terminów przez Internet. Rozwiązanie takie można spotkać w szpitalach, urzędach dużych miast czy wielkich prywatnych placówkach medycznych. Wydawałoby się, że jest to system informatyczny dla dużych urzędów czy szpitali,
ale wcale tak nie jest.

Dla kogo więc jest system kolejkowy?

Prawda jest taka, że rozwiązanie w formie elektronicznego zarządzania ruchem klientów sprawdzi się we wszystkich miejscach w których interesanci czekają w długich kolejkach. Takie miejsca to na przykład banki, Urzędy Gmin, małe, prywatne przychodnie czy biura obsługi klientów. Wbrew pozorom nie jest to też system, który jest bardzo drogi. Cena zależna jest właściwie od wielkości placówki, a więc ilości urządzeń, w które ma zostać wyposażony system. Czy będzie to zatem mała gminna przychodnia lub biuro obsługi klienta lokalnej firmy? Rozwiązanie w postaci systemu kolejkowego to naprawdę dobra inwestycja.

Czekający człowiek - dla kogo system kolejkowy?

Integracja z systemami medycznymi HIS i możliwość rezerwacji terminów przez Internet to duże ułatwienia dla pracowników, ale również dla klientów i pacjentów placówki. Może warto zastanowić się nad tą inwestycją?
Skontaktuj się z nami, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Doradzimy, jak dopasować system kolejkowy Q-NSK
do ilości obsługiwanych klientów oraz do wielkości poczekalni.

compare, comparison, options-5201278.jpg

Usprawnienie pracy czy przeszkoda?

Czy system kolejkowy nie przeszkadza w pracy przez dodatkowe oprogramowanie, którego obsługi trzeba się nauczyć? Otóż nie. Aplikacja przywoławcza Terminal Q-NSK jest intuicyjna i prosta w obsłudze. W większości przypadków wystarczy kliknąć w jeden przycisk, aby wezwać klienta lub pacjenta do stanowiska. Nasza aplikacja przywoławcza nie przysłania oprogramowania niezbędnego do pracy i obsługi pacjentów/klientów. Dzięki temu nie trzeba przełączać się między aplikacjami, wydajność pracowników wzrośnie a interesanci będą zadowoleni.

Systemy kolejkowe stają się bardzo popularne, co raz częściej można spotkać się z takim systemem w każdym urzędzie, szpitalu i przychodni. Można powiedzieć, że staje się to standardem. Jednak nie ma co się dziwić. Takie systemy są bardzo przydatne i sprawiają, że placówki unowocześniają się i idą z duchem czasu. Wystarczy spojrzeć na Wrocław. Tam większość urzędów zostało wyposażone w system kolejkowy.