Aktualności

 • System Kolejkowy – wielojęzyczność

  System Kolejkowy – wielojęzyczność

  Mimo wyznaczonych na świecie granic, jedyną barierą między dwojgiem ludzi nie jest granica państwa a znajomość języka którym się posługują.

  Czytaj dalej…


 • Dostępność Plus – dbamy o osoby ze szczególnymi potrzebami

  Dostępność Plus – dbamy o osoby ze szczególnymi potrzebami

  Zawsze staraliśmy się, aby nasz system kolejkowy dostępny był dla wszystkich. Dbaliśmy o to, żeby osoby mniej techniczne, starsze lub te ze szczególnymi potrzebami mogły korzystać z naszych rozwiązań z łatwością.

  Czytaj dalej…


 • Jak przydatny jest system kolejkowy

  Jak przydatny jest system kolejkowy

  Jak przydatny jest system kolejkowy? Systemy kolejkowe nadal nie są oczywistym wyborem kiedy chodzi o usprawnienie pracy placówki. Obojętnie czy jest to szpital, urząd miasta, starostwo powiatowe czy przychodnia, w każdej z tych instytucji taka inwestycja pomoże poprawić jakość obsługi klienta.

  Czytaj dalej…


 • Digital Signage i system kolejkowy

  Digital Signage i system kolejkowy

  System DINE – Digital Signage to nasz produkt służący do zarządzania treścią na wyświetlaczach. Firma INFOBOX stworzyła i rozwija system od samego początku. Nie inaczej jest z naszym systemem kolejkowym Q-NSK. Ważną cechą tych produktów jest prostota administrowania. Wystarczy że przeprowadzimy krótkie szkolenie administratorów i każdy z nich jest w stanie z łatwością zarządzać obydwoma…

  Czytaj dalej…


 • System kolejkowy w Bydgoszczy, Bielsku-Białej i Bochni – kolejne wdrożenia

  System kolejkowy w Bydgoszczy, Bielsku-Białej i Bochni – kolejne wdrożenia

  Ciężko pracujemy i stale powiększamy listę realizacji. Nie osiadamy na laurach bo przed nami jeszcze niewątpliwie sporo wyzwań w tym dobiegającym końca roku. Kolejne wdrożenia systemu kolejkowego za nami a w planach jeszcze więcej, w związku z tym nie odpoczywamy i szykujemy się na kolejne wyzwania.

  Czytaj dalej…